Hızlı Kredi Başvurusu Yaparak Anında Kredi!

Hızlı kredi başvurusu bulunan bankalar , kredi başvurusu yapmak isteyen kimseden belge talep etmemektedir. Anında kredi genellikle kişilerin maaş müşterisi olduğu banka tarafından verilmektedir. Maaş müşterisinin maaş bilgileri ve kredi notu sistem üzerinden görüntülenerek hızlı kredi kullandırılmaktadır. Ayrıca şubesiz şekilde hizmet veren bankalar da hızlı kredi kullandırmaktadır. Anında kredi hizmeti için genellikle SMS, bankaların mobil uygulamaları ve bankamatikler ile başvuru yapılabilmektedir. Hızlı kredi başvurusu yapmak isteyen kimseler mobil uygulamasını kullandığı bankadan kredi seçeneğine tıkladıktan sonra kredi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir.

Ayrıca Findeks kredi notunu sorgulamak kredi notunu düşür mü? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Hazır Kredi Limiti Nedir?

Kullanıma hazır kredi limiti kişinin müşterisi olduğu banka tarafından belirlenmektedir. Kredi notunun yükselmesi ile banka müşterisine istediği zaman kullanabileceği kredi miktarını tahsis etmektedir. Anında kredi kullanmak isteyen kimseler, müşterisi olduğu bankanın mobil uygulaması üzerinden tahsis edilmiş bu krediyi görüntüleyebilmektedir. Hazır kredi kendisine tahsis edilen kişinin onay vermesi halinde bu miktar hesabına aktarılmaktadır. Kişinin kredi başvurusunda imzalayacağı belgeler mobil uygulama üzerinden onay verme şeklinde imzalanmaktadır. İlgili kimse, hazır kredi limiti yolu ile şubeye gitmeden hızlı bir şekilde kredi kullanmış olmaktadır.

Hangi Bankadan Ne Kadar Kredi Alabilirim? 

Bankalardan alınabilecek kredi limiti çok fazla değişiklik göstermemektedir. Çünkü bankalar ortak bir sistem kullanmaktadır. Yani bir bankadan kredi çekmek isteyen kimsenin o bankadan çekebileceği kredi miktarı ile diğer bankalardan çekebileceği kredi miktarı birbirine çok yakın olacaktır. Ancak bazı bankalar kredi kullandırırken diğer bankalardan daha kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Kolay ve hızlı kredi kullandıran bankalar şunlardır:

Şubeye Gitmeden Kredi

Şubesiz kredi veren bankalar, kredi kullanmak isteyen kimselerin şubeye gitmeden hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabileceği bankalardır. Bu bankalara şubeye gitmeden internet, mobil uygulama ve SMS kanalları üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Anında kredi kullanmak isteyen kimselerin ilk tercihleri arasında olan bankalar ve krediler şu şekildedir:

  • Akbank Direkt Kredi
  • ING e-Kredi
  • com İhtiyaç Kredisi
  • CepteTEB İhtiyaç Kredisi
  • Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi

18 yaşını doldurmayanlar nasıl kredi alır? Merak ediyorsanız yazımızdan inceleyebilirsiniz.

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kısa mesaj ile kredi başvurusu hızlı kredi kredi kullanmak isteyen kimseler için bir diğer seçenektir. SMS yolu ile hızlı kredi kullanmak isteyen kimselerin başvurabileceği en kolay kredi veren bankalar ve SMS ile başvuru imkanları şunlardır:

  • Garanti BBVA: T.C. kimlik numarası, kredi miktarı, vade ve aylık gelir 3390’a gönderilir.
  • Denizbank: KREDIM yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numarası 3280’e gönderilir.
  • QNB Finansbank: T.C. kimlik numarası 5030’a gönderilir.
  • Akbank : KREDI yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numarası 4425’e gönderilir.

2 Replies to “Hızlı Kredi Başvurusu Yaparak Anında Kredi!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir